Tylko w Polsat Box Go: premiera nowego serialu kryminalnego „Układ” na podstawie bestsellerowej powieści Igora Brejdyganta

Tylko w Polsat Box Go: premiera nowego serialu kryminalnego „Układ” na podstawie bestsellerowej powieści Igora Brejdyganta Kontynuację świetnie przyjętej „Rysy” można oglądać w całości wyłącznie w serwisie Polsat Box Go, który we wrześniu zastąpił serwisy Ipla i Cyfrowy Polsat Go W serialu „Układ”, kontynuacji tajemniczej historii zdolnej policjantki, która w wyniku traumatycznych wydarzeń straciła pamięć, wystąpiła plejada znanych i cenionych polskich aktorów. W rolach głównych zobaczymy doskonale ocenianych przez krytyków za role w „Rysie” Julię Kijowską i Dawida Ogrodnika, a także Kingę Preis, Mariusza Ostrowskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Zuzannę Zielińską i Sylwię Juszczak-Krawczyk. W obsadzie „Układu” znaleźli się także Adam Woronowicz i Piotr Witkowski. Serial w całości jest już dostępny w serwisie Polsat Box Go, razem z innymi serialami premium w pakiecie Polsat Box Go Premium.

NICOLAS PRZYGODA Z NAGRODĄ MATERCARD RISING STAR NA MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA

Nicolas Przygoda został laureatem nagrody MASTRECARD RISING STAR. Statuetkę i czek na 10 000 zł wręczono podczas Gali zamknięcia 14. Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA w Krakowie. Nagrodę dla "wschodzącej gwiazdy" jury festiwalu przyznało mu za rolę w filmie "Każdy ma swoje lato" w reż. Tomasza Jurkiewicza.

CANAL+. PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII. W JEDNEJ Z NICH NICOLAS PRZYGODA!

PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII. CANAL+ prezentuje pierwsze zdjęcia z planu i ujawnia fabułę trzech odcinków. W jednym z nich zobaczymy Nicolasa Przygodę.

Premiera telewizyjna serialu „UKŁAD” 5 października o 21:00 w AXN

Telewizja AXN pokaże najnowszą lokalną produkcję Sony Pictures Television (SPT) Networks Central Europe, „Układ”. 8-odcinkowy serial kryminalny jest kontynuacją cyklu bestsellerowych powieści Igora Brejdyganta. Telewizyjna adaptacja pierwszej części książki pt. „Rysa” miała premierę wiosną br. i została wyróżniona nominacją do Polskich Nagród Filmowych „Orły”. W rolach głównych ponownie zobaczymy m.in. Julię Kijowską, Dawida Ogrodnika, Kingę Preis, Zuzannę Zielińską i Sylwię Juszczak-Krawczyk oraz nowych aktorów, Adama Woronowicza i Piotra Witkowskiego. Serial będzie dostępny w wersji z polskimi napisami dla niesłyszących. Premiera telewizyjna „Układu” odbędzie się we wtorek 5 października o godz. 21:00 w AXN.

Nicolas Przygoda nominowany do nagrody Mastercard Rising Star!

Nicolas Przygoda nominowany do nagrody Mastercard Rising Star Festiwalu Mastercard Off Camera za rolę w filmie „Każdy ma swoje lato” (reż. Tomasz Jurkiewicz).

Netflix ogłosił nowy polski serial „Otwórz oczy”. Scenariusz pisali m.in. Milena Dutkowska i Igor Brejdygant

Netflix ogłosił nowy polski serial: "Otwórz oczy" Scenariusz powstał na podstawie powieści Katarzyny Bereniki Miszczuk "Druga szansa", a napisali go m.in - wielokrotnie nagradzany pisarz i scenarzysta Igor Brejdygant i Milena Dutkowska.

Każdy ma swoje lato/ Everyone has a Summer z Jantrami 2021!

Każdy ma swoje lato/ Everyone has a Summer z Jantarami 2021 za reżyserie, muzykę i zdjęcia. Jedną z głównych ról w tym filmie zagrał nasz aktor - Nicolas Przygoda!

Międzynarodowa premiera Każdy ma swoje lato / Everyone Has a Summer na Giffoni Film Festival we Włoszech!

Międzynarodowa premiera Każdy ma swoje lato / Everyone Has a Summer zostanie zaprezentowany we Włoszech podczas Giffoni Film Festival! W roli głównej nasz aktor Nicolas Przygoda.

Seriale „Rysa” i „Szadź” nominowane do Polskich Nagród Filmowych Orły 2021!

Serialowe ekranizacje powieści Igora Brejdyganta - "Rysa" i "Szadź" powalczą o Orła 2021 w kategorii  Najlepszy Serial Fabularny 2021. Poznaliśmy nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2021!

Premiera telewizyjna serialu „RYSA” na podstawie powieści Igora Brejdyganta – 13 kwietnia o 22:00 w AXN

Telewizja AXN pokaże najnowszą lokalną produkcję Sony Pictures Television (SPT) Networks Central Europe, „Rysa”. 8-odcinkowy serial kryminalny jest adaptacją pierwszej części cyklu bestsellerowej powieści Igora Brejdyganta. W rolach głównych zobaczymy m.in. Julię Kijowską, Macieja Zakościelnego, Dawida Ogrodnika, Kingę Preis i Zbigniewa Zamachowskiego. Serial będzie dostępny w wersji z polskimi napisami dla niesłyszących. Premiera telewizyjna „Rysy” odbędzie się we wtorek 13 kwietnia o godz. 22:00 w AXN.

Już jutro w IPLI premiera serialu „Rysa” – adaptacji bestsellerowej powieści Igora Brejdyganta

Premiera serialu „RYSA” już 15 stycznia 2021 r. w IPLI. Wywiady z autorem i aktorami tylko w serwisie IPLA

Już w styczniu, w serwisie rozrywki internetowej IPLA premiera nowego serialu „Rysa”, który realizuje Sony Pictures Television Networks Central Europe we współpracy z Grupą Polsat. W IPLI pojawiły się wywiady z aktorami nowej produkcji, w tym z odtwórczynią głównej roli Julią Kijowską, a także autorem trzymającej w napięciu powieści, na podstawie której nakręcono serial, i głównym scenarzystą „Rysy”, Igorem Brejdygantem.

Credits Copyright Cinémobile 2021