Uroczysta premiera filmu CZERWONE MAKI 4 kwietnia, MULTIKINO, ZŁOTE TARASY. NICOLAS PRZYGODA JAKO JĘDREK ZAHORSKI

Trwają zdjęcia do pierwszej polskiej fabuły o bitwie pod Monte Cassino! W głównej obsadzie nasz aktor – Nicolas Przygoda!

Ruszyły zdjęcia do filmu „MINGHUN” w reż. Jana P. Matuszyńskiego. Nasza aktorka- Natalia Bui – w międzynarodowej obsadzie!

Nasza aktorka twarzą Teatru w Turynie!

Julia Krempa jest młodziutką aktorką i modelką. W czerwcu b.r Jej zdjęcie zostało wybrane do promocji Teatru w Turynie. Fotografia Julii autorstwa M&K Slowinski Photography została wybrana do oprawy graficznej Teatro Stabile Torino w sezonie 2022/23 i znalazła się w publikowanych materiałach promocyjnych teatru. Cieszymy się ogromnie. Gratulujemy Julii oraz autorom zdjęcia.

Joanna Opiat-Bojarska z Nagrodą Czytelników Wielkiego Kalibru Międzynarodowego Festiwalu Kryminału. Wrocław 2022

Nagroda Czytelników Wielkiego Kalibru Międzynarodowego Festiwalu Kryminału powędrowała w tym roku do Joanny Opiat-Bojarskiej. Jury w składzie prof. Małgorzata Omilanowska, prof. Bernadetta Darska, prof. Anna Gemra, dr Anna Marchewka, Piotr Kofta i Grzegorz Sowula zadecydowało, że spośród 182 zgłoszonych na konkurs książek umieści powieść "ONI" Joanny Opiat-Bojarskiej wśród siedmiu najlepszych powieści kryminalnych 2021 r., a czytelnicy oddali swój głos na tę powieść. Razem z Autorką cieszymy się ogromnie z tego wyróżnienia. Jest szczególne, bo przyznane właśnie przez czytelników.

NICOLAS PRZYGODA Z NAGRODĄ MATERCARD RISING STAR NA MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA

Nicolas Przygoda został laureatem nagrody MASTRECARD RISING STAR. Statuetkę i czek na 10 000 zł wręczono podczas Gali zamknięcia 14. Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA w Krakowie. Nagrodę dla "wschodzącej gwiazdy" jury festiwalu przyznało mu za rolę w filmie "Każdy ma swoje lato" w reż. Tomasza Jurkiewicza.

CANAL+. PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII. W JEDNEJ Z NICH NICOLAS PRZYGODA!

PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII. CANAL+ prezentuje pierwsze zdjęcia z planu i ujawnia fabułę trzech odcinków. W jednym z nich zobaczymy Nicolasa Przygodę.

Tylko w Polsat Box Go: premiera nowego serialu kryminalnego „Układ” na podstawie bestsellerowej powieści Igora Brejdyganta

Tylko w Polsat Box Go: premiera nowego serialu kryminalnego „Układ” na podstawie bestsellerowej powieści Igora Brejdyganta Kontynuację świetnie przyjętej „Rysy” można oglądać w całości wyłącznie w serwisie Polsat Box Go, który we wrześniu zastąpił serwisy Ipla i Cyfrowy Polsat Go W serialu „Układ”, kontynuacji tajemniczej historii zdolnej policjantki, która w wyniku traumatycznych wydarzeń straciła pamięć, wystąpiła plejada znanych i cenionych polskich aktorów. W rolach głównych zobaczymy doskonale ocenianych przez krytyków za role w „Rysie” Julię Kijowską i Dawida Ogrodnika, a także Kingę Preis, Mariusza Ostrowskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Zuzannę Zielińską i Sylwię Juszczak-Krawczyk. W obsadzie „Układu” znaleźli się także Adam Woronowicz i Piotr Witkowski. Serial w całości jest już dostępny w serwisie Polsat Box Go, razem z innymi serialami premium w pakiecie Polsat Box Go Premium.

Premiera telewizyjna serialu „UKŁAD” 5 października o 21:00 w AXN

Telewizja AXN pokaże najnowszą lokalną produkcję Sony Pictures Television (SPT) Networks Central Europe, „Układ”. 8-odcinkowy serial kryminalny jest kontynuacją cyklu bestsellerowych powieści Igora Brejdyganta. Telewizyjna adaptacja pierwszej części książki pt. „Rysa” miała premierę wiosną br. i została wyróżniona nominacją do Polskich Nagród Filmowych „Orły”. W rolach głównych ponownie zobaczymy m.in. Julię Kijowską, Dawida Ogrodnika, Kingę Preis, Zuzannę Zielińską i Sylwię Juszczak-Krawczyk oraz nowych aktorów, Adama Woronowicza i Piotra Witkowskiego. Serial będzie dostępny w wersji z polskimi napisami dla niesłyszących. Premiera telewizyjna „Układu” odbędzie się we wtorek 5 października o godz. 21:00 w AXN.

Nicolas Przygoda nominowany do nagrody Mastercard Rising Star!

Nicolas Przygoda nominowany do nagrody Mastercard Rising Star Festiwalu Mastercard Off Camera za rolę w filmie „Każdy ma swoje lato” (reż. Tomasz Jurkiewicz).

Netflix ogłosił nowy polski serial „Otwórz oczy”. Scenariusz pisali m.in. Milena Dutkowska i Igor Brejdygant

Netflix ogłosił nowy polski serial: "Otwórz oczy" Scenariusz powstał na podstawie powieści Katarzyny Bereniki Miszczuk "Druga szansa", a napisali go m.in - wielokrotnie nagradzany pisarz i scenarzysta Igor Brejdygant i Milena Dutkowska.

Każdy ma swoje lato/ Everyone has a Summer z Jantrami 2021!

Każdy ma swoje lato/ Everyone has a Summer z Jantarami 2021 za reżyserie, muzykę i zdjęcia. Jedną z głównych ról w tym filmie zagrał nasz aktor - Nicolas Przygoda!

Credits Copyright Cinémobile 2024