NICOLAS PRZYGODA Z NAGRODĄ MATERCARD RISING STAR NA MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA

Nicolas Przygoda został laureatem nagrody MASTRECARD RISING STAR. Statuetkę i czek na 10 000 zł wręczono podczas Gali zamknięcia 14. Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA. Nagrodę dla „wschodzącej gwiazdy” jury festiwalu przyznało mu za rolę w filmie „Każdy ma swoje lato” w reż. Tomasza Jurkiewicza.

Nicolas Przygoda swoją dojrzałością aktorską zachwycił już od samego debiutu w filmie fabularnym pt.: Plac Zabaw w reż. Bartosza M. Kowalskiego. Potem były kolejne, świetne role w filmach i serialach: Atak paniki (reż. Paweł Maślona), Wilkołak (reż. Adrian Panek), Kruk. Szepty słychać po zmroku (reż. Maciej Pieprzyca), Ultraviolet (reż. Bartosz Prokopowicz), 39 i pół tygodnia (reż. Maciej Migas). Nicolasa Przygodę widzowie będą mieli też okazję zobaczyć w najnowszej produkcji CANAL+: Planeta Singli. Aktor zagrał w jednej z ośmiu historii, zatytułowanej: „Władek i Halinka” w reż, Mateusza Głowackiego.

Aktor od kilku lat konsekwentnie rozwija swój talent, nie tracąc nic ze swej naturalnej wrażliwości.

Międzynarodowe Jury tak uzasadniło przyznanie nagrody MASTERCARD RISING STAR:

„Byłyśmy pod wielkim wrażeniem wrażliwości, jaką Nicolas wniósł do tej roli. Jego gra aktorska była imponująco naturalna. Czekamy z ciekawością na jego kolejne role”.

Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA to jedna z największych tego typu imprez w tej części Europy. Rekordowo wysokie nagrody i promocja kina niezależnego wyróżnia imprezę na mapie festiwalowej na całym świecie.

Comments are closed.

Credits Copyright Cinémobile 2024