„RYSA”: ZAKOŃCZONO ZDJĘCIA DO SERIALU. PREMIERA W STYCZNIU 2021 R. W IPLA

21 grudnia 2020

Sony Pictures Television (SPT) Networks Central Europe zakończyło w listopadzie zdjęcia do serialu kryminalnego „Rysa” będącego adaptacją powieści Igora Brejdyganta. Premierowe odcinki serialu „Rysa” będzie można obejrzeć w styczniu 2021 r. w serwisie IPLA, który oferuje najbardziej różnorodną bazę legalnych treści – filmy, seriale, transmisje sportowe, kanały na żywo i bogactwo materiałów VoD.

W grudniu rozpoczęły się zdjęcia do „Układu”, który jest kontynuacją „Rysy”. Na ekranie ponownie zobaczymy m.in. Julię Kijowską, Dawida Ogrodnika, Kingę Preis, Mariusza Ostrowskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Janusza Chabiora i Zuzannę Zielińską.

Do obsady dołączy również Adam Woronowicz i Piotr Witkowski. Za produkcję  „Układu” odpowiada Endemol Shine Polska. SPT Networks CE realizuje projekt – podobnie jak produkcję „Rysa” – we współpracy z Telewizją Polsat.

„Rysa”, pierwsza część cyklu kryminalnego autorstwa Igora Brejdyganta to połączenie kryminału z thrillerem psychologicznym. Największą zagadką okazują się bolesne doświadczenia głównej bohaterki. Monika Brzozowska, policjantka pracująca w warszawskim wydziale zabójstw, stara się wygrać z dręczącymi ją lękami i ocalić samą siebie.

Kobieta, w miarę prowadzenia dochodzenia w sprawie serii morderstw, zaczyna trafiać na tropy prowadzące do niej samej.

Bohaterka przeczuwa, że w sprawie chodzi o coś więcej niż zwykłe porachunki. Cierpiąca na zaniki pamięci Brzozowska zostaje wplątana w niebezpieczną grę, która zmusi ją do ponownej walki z demonami przeszłości.

„Układ” – to druga część cyklu kryminalnego autorstwa Igora Brejdyganta. Opowiada historię komisarz Moniki Brzozowskiej, która nie może podnieść się psychicznie po dramatycznych wydarzeniach poprzedniego sezonu serialu.

To thriller polityczny, który wciągnie widzów w mroczny świat układów, zależności i tajemnic. Fikcja, w której nietrudno znaleźć odniesienia do rzeczywistości. Tytułowy układ, obnaża prawdę o tym, co dzieje się na szczytach władzy i o ludziach, których wpływy sięgają zbyt wysoko, by ktoś odważył się ich ruszyć.

Za reżyserię ” Układu”odpowiada Leszek Dawid. Scenarzystą wiodącym jest autor powieści – Igor BrejdygantDrugim scenarzystą jest Bartosz Janiszewski. Zarówno „Rysa” jak i „Układ” liczą po 8 odcinków. Agencją reprezentującą autora powieści i scenarzystę wiodącego serial – Igora Brejdyganta jest Cinémobile.

Gdzie obejrzeć serial Rysa?

Premiera produkcji dostępna będzie w serwisie Ipla.tv w pakiecie Ipla Premium już w styczniu. Wykup pakiet i zdobądź dostęp do wszystkich odcinków serii, przedpremierowych transmisji oraz do tysiąca filmów i seriali, które dostępne są bez reklam. Zarejestruj się już dziś! Oglądaj gdzie chcesz i kiedy chcesz, na smartfonie, tablecie, komputerze i Smart TV!

„Układ” /@SPT Networks CE/Robert Pałka /materiały prasowe

Comments are closed.

Credits Copyright Cinémobile 2024